Regionalna Primorsko Notranjsko Kraška liga se je pretekli vikend nadaljevala v Piranu. V predzadnjem krogu so se strelci pomerili na strelišču Strelskega društva IX. korpusa iz Pirana. Vrhniški strelci smo tudi tokrat pokazali dobre predstave in osvojili kar nekaj medalj.

Tudi v skupni uvrstitvi po šestih krogih ligaškega tekmovanja zasedajo naši strelci visoka mesta. Verjamemo da bo tako tudi ob zaključku PNK lige, ki bo tokrat na novem strelišču v Ilirski Bistrici ob koncu meseca apila.

Bilten 6. kroga PNK lige