Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Koledar
Uporabniška ocena: / 1
SkromnoOdlično 

KOLEDAR TEKMOVANJ SZS ZA LETO 2019 (v PDF) - Puška, Pištola, Samostrel

KOLEDAR TEKMOVANJ SZS ZA LETO 2019 (v PDF) - Puška šibrenica

 - KOLEDAR TEKMOVANJ SZS ZA LETO 2018 (v PDF) - Puška, Pištola, Samostrel

- KOLEDAR PNK REGIJSKE LIGE ZAHOD 2018/19 (v PDF)

- KOLEDAR TEKMOVANJ II. LIGE ZAHOD 2018/19 (v PDF)

 

816-18 Ljubljana, 28. 11. 2018

KOLEDAR TEKMOVANJ SZS za leto 2019

Puška, Pištola in Samostrel:

JANUAR:
4 - 6. 23. MT zračno orožje Skirca Borisa Paternosta in Pokal Trzina, Trzin, SLO
11. - 13. 25. MT zračno orožje Ruše, SLO
19. 4. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig, Ormož (norme za DP za mladince/ke)
20. 4. turnir I. DL, Ormož (norme za DP za člane/ice)
23. – 27. MT zračno orožje, München, GER

FEBRUAR:
9. 45. Dvoboj CRO –SLO zračno orožje, Zagreb
16. 5. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig, Ljubljana (norme za DP za mladince/ke)
17. 5. turnir I. DL, Ljubljana (norme za DP za člane/ice)
20. – 28. ISSF SVETOVNI POKAL New Delhi, IND
23. – 24. MT z zračnim orožjem Slovenske Konjice

MAREC:
Do 3. Regijska prvenstva zračno orožje
5. Finalno tekmovanje osnovnih in srednjih šol, Ljubljana
9. 6. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig, Črenšovci (norme za DP za mladince/ke)
10. 6. turnir I. DL, Črenšovci (norme za DP za člane/ice)
16. – 25. ESC EVROPSKO PRVENSTVO zračno orožje 10 m, Osijek, CRO
24. Finale 42. Epic dopisne lige in 30. Invalidske dopisne lige, Ljubljana
30. – 31. 28. DP z zračnim orožjem za vse kategorije, Trzin

APRIL:
3. – 7. GP Wroclawia zračno in MK orožje, Wroclaw, POL
6. Državno tekmovanje veteranov z zračnim orožjem, Ljubljana
8. – 10. MT Dortmund MK orožje, GER
13. - 14 2. Državno prvenstvo mešanih parov z zračnim orožjem, Ljubljana
17. Univerzitetno DP 10 m, Železniki
23.4. – 1.5. ISSF SVETOVNI POKAL Peking, CHN
27. Kvalifikacije za 1.B državno ligo, Trbovlje
27. I. KT na 50 m
28. I. KT na 25 m

MAJ:
1. – 5. 50. GP Liberation Plzen, CZE
2. – 12. MT 10 m, 25 m, 50 m, Hannover, GER
10. – 12. Kvalifikacije EYL mladinci zračno orožje, Magglingen, SUI
11. - 12. Končar kup 25 m in 50 m, Zagreb, CRO
14. – 18. Evropski pokal 300 m Aarhus, DEN
19. 22. DP s samostrelom 10 m
24. - 31. ISSF SVETOVNI POKAL München, GER
25. Zlata čipka zračno orožje, Železniki

JUNIJ:
1. Pokal Postojna MK orožje
1. II. KT 50 m
2. II. KT 25 m
6. – 16. ISSF MLADINSKI SVETOVNI POKAL Lima, PER
8. – 9. GP 25 m, 50 m, Osijek, CRO
14. – 16. Mednarodno prvenstvo veteranov, Plzen, CZE
Do 15. Regijska prvenstva 25 m in 50 m
19. – 30. II. EVROPSKE IGRE, Minsk, BLR

JULIJ:
2. – 10. 30. POLETNA UNIVERZIADA, Neapelj, ITA
6. – 7. 29. DP 50 m
12. – 20. ISSF MLADINSKI SVETOVNI POKAL Suhl, GER
18. – 21. Evropski pokal 300 m Lahti, FIN
20. – 21. 29. DP 25 m

AVGUST:
7. – 11. Strelski upi, zračno in MK orožje Plzen, CZE
13. – 16. Evropski pokal 300 m Thun, SUI
21. – 25. GP Novi Sad zračno in MK orožje, SRB
26.8. – 3.9. ISSF SVETOVNI POKAL, Rio de Janeiro, BRA
30. 22. Pokal Lendave zračno orožje

SEPTEMBER
8. – 16. 1. ISSF WORLD MASTERS SHOOTING SPORT CHAMPIONSHIP
12. – 23. ESC EVROPSKO PRVENSTVO 25/50 m, Bologna, ITA
20. - 5. 10. PRESTOPNI ROK
22. – 27. ESC EVROPSKO PRVENSTVO 300 m, Tolmezzo ITA
28. 7. Memorial Vinka Lavrinca zračno orožje, Laško

OKTOBER:
4. – 6. 1. EYL Championship Final mladinci zračno orožje Budimpešta, HUN
5. 10. KONEC PRESTOPNEGA ROKA
5. – 6. 23. Pokal Radgone zračna puška, Gornja Radgona
9. – 12. Finale evropskega pokala 300 m, Chateauroux, FRA
12. 15. Pokal Gorenje vasi, Gorenja vas
13. 26. Ržkov memorial zračno orožje, Gorenja vas
18. – 27. 7. CISM Military World Games
19. 1. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig
20. 1. turnir I. DL
26. 11. Strelski upi mladinci zračna puška Ormož
27. 3. Strelski upi mladinci zračna pištola Brežice

NOVEMBER:
9. – 10. MT zračno orožje Solin, CRO
16. – 17. GP zračno orožje Beli Manastir, CRO
16. 2. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig
17. 2. turnir I. DL
22. – 24. MT Smederevo mladinci zračno orožje, SRB
30. – 1.12. 43. MT zračno orožje Trofej mladosti Zagreb, CRO
30. – 1.12. 11. Pokal SD Gančani zračna puška, Gančani

DECEMBER:
7. – 8. 44. MT zračno orožje Beograd, SRB
11. Razglasitev Strelec leta 2019
14. – 15. GP zračno orožje Osijek, CRO
21. 3. turnir Pokala prijateljstva in mladinskih lig
22. 3. turnir I. DL
28. -29. 11. Pokal Mesta Ljutomer zračna puška, Ljutomer
Predsedstvo SZS

Predsedstvo SZSPuška, Pištola in Samostrel