Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice Državna trap liga 2017 – 1. turnir

trap 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V soboto, 08. aprila 2017 se je v Novi Gorici odvil 1. turnir Državne lige trap. Za turnirju zahodne regije se je zbralo kar 38 tekmovalcev, prva puška pa je počila že ob 08.00 zjutraj.

SD Vrhnika Dolomiti je zastopalo 7 tekmovalcev, Denis Vatovec, Aleš Hozjan, Igor Macur in Štefan Dominik Pleško za 1. ligo, ter Mihelič Branko, Ferdo Škof in Sebastjan Debevc za 2. ligo. Igor Macur je vstopil v finale z 61 zadetimi tarčami, po finalu pa je osvojil odlično 4. mesto z 8 zadetki. Nekaj težav in smole sta imela Vatovec in Pleško, ter tako na koncu osvojila, Vatovec 7. mesto s 55 zadetimi tarčami, Pleško pa 10. mesto z 51. zadetimi tarčami.

Ekipno pa so tekmovalci SD Vrhnika Dolomiti zasedli 3. mesto s skupaj zadetimi 169 tarčami.

Vsem tekmovalcem čestitke.

Zadnjič posodobljeno (Sobota, 17 Junij 2017 17:08)