Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice 33. DVOBOJ REPREZENTANC V TRAPU IN 4. POKAL SZS

V soboto in nedeljo, 27-28. 5. 2017, je potekalo tekmovanje na strelišču SD Trap Štefan Kovač. Potekal je 4. (zadnji) krog pokala SZS in dvoboj Slovenija-Hrvaška.

Na 4. krogu pokala je SD Vrhnika zablestelo s 1. mestom, ki ga je osvojil Denis Vatovec. V finale je vstopil z rezultatom 111 in zmagal z 41 zadetimi tarčami. SD Vrhnika je zastopal tudi Aleš Hozjan, ki je osvojil 10. mesto z 103 zadetimi tarčami.

4. pokal slovenije TRAP-1

Omembe vreden podatek je tudi ta, da je za reprezentanco Hrvaške, nastopal aktualni olimpijski prvak, Josip Glasnović. Čestitke vsem.

Utrinek s tekme: Denis Vatovec na 1. mestu

Zadnjič posodobljeno (Sobota, 17 Junij 2017 16:57)