Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice Regijsko prvenstvo serijska ZP

V dneh 29. in 30. 1. 2011 smo na Vrhniki gostili strelce iz Zahodne slovenske regije, ki so se pomerili v streljanju s serijskim zračnim orožjem na regijskem prvenstvu. Zahodna regija je najmočnejša regija v državi. Sem spadajo poleg Vrhnike še klubi iz notranjske, primorske in obale. Tudi na tem tekmovanju smo se potrudili, da bi bili kar najboljši gostitelji, zato smo drugi dan v prijetnem okolju ob prigrizku podelili tudi priznanja za najboljše uvrstitve. Na tekmovanju smo osvojili 3 zlate, 4 srebrne in 2 bronasti medalji ter tri ekipna prva mesta.

Bilten regijskega prvenstva Vrhnika 2011