Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice 5. krog PNK lige v Izoli

Tudi v 5. krogu Primorsko-Notranjsko-Kraške lige, ki se je odvijalo 19. in 20. februarja 2011 v sončni Izoli, smo Vrhniški strelci dosegli lepe rezultate. Prejeli smo kar 7 medalj v različnih kategorijah. Posebno smo veseli uspehov naših najmlajših strelcev, ki iz meseca v mesec dosegajo boljše rezultate. Tokrat naj izpostavimo Žana Žubra, ki je zmagal v kategoriji mlajših pionirjev z odličnim rezultatom 179 krogov. Nekaj fotografij s tekmovanja v Izoli si lahko ogledate tudi v galeriji.

Zadnji, 6. krog PNK lige bo potekal v Postojni v mesecu Aprilu 2011, kjer bodo znani tudi skupni zmagovalci letošnje sezone.